W dobie tworzyw sztucznych naturalne drewno jest produktem bardzo cenionym i poszukiwanym na rynku. Zaletą drewna jest to, że potrafi wkomponować się w otoczenie spełniając nasze wymagania zarówno estetyczne jak i zdrowotne.


Nasza firma pozwala odkryć niepowtarzalne cechy drewna o czym świadczy stale wzrastająca produkcja i powiększające się grono naszych klientów. Zakład nasz powstał w 1958 roku. W formie spółki istniejemy od 1994 roku. W pierwszych latach działalności przerabialiśmy drewno średnio i mało wymiarowe wyłącznie na rynek krajowy. Obecnie po rozszerzeniu asortymentu naszymi klientami stali się zarówno klienci indywidualni jak i hurtownicy w kraju i zagranicą. Firma nasza zajmuje się budową domów z bala, obróbką drewna  i produkcją wyrobów drewnianych do architektury ogrodowej ( altany, domki, płoty, pergole, rollbordery, palisady ). Produkujemy również pale do winorośli, zabezpieczenia do melioracji  i prac drogowych.


Większa część naszych produktów trafia na rynek  europejski, głównie do Skandynawii, na Wyspy Brytyjskie, do Francji i krajów i krajów śródziemnomorskich. Wyroby nasze cechuje wysoka jakość, prostota konstrukcji i możliwość bezproblemowego komponowania lub wymiany poszczególnych elementów.


Wyroby charakteryzują się bogatym wzornictwem, kolorystyką oraz solidnym wykończeniem. Oferujemy również usługi z zakresu ciśnieniowej impregnacji drewna oraz montażu naszych wyrobów w miejscach wskazanych przez naszych klientów. Przedstawiając naszą ofertę, pragniemy równocześnie zaprosić Państwa do współpracy.

Designed by konekt.net